Plebiscyt serwisu Granice.pl na najlepsze książki psychologiczne i poradniki.

– Plebiscyt „Najlepsza książka psychologiczna” od wielu już lat staje się okazją do wyłonienia najciekawszych publikacji specjalistycznych dostępnych na polskim rynku wydawniczym – podkreśla Sławomir Krempa, redaktor naczelny serwisu Granice.pl – Wyboru dokonują równolegle członkowie jury oraz czytelnicy, głosujący za sprawą strony internetowej www.ksiazkapsychologiczna.pl.

W kategorii „wychowanie” czytelnicy i jurorzy zgodnie docenili publikację Małgorzaty Ceremugi Montessori dla każdego (Wydawnictwo Znak Emotikon). 

– Wcale nie trzeba być entuzjastą metody dr Marii Montessori, aby sięgnąć po nową książkę Małgorzaty Ceremugi. Montessori dla każdego. Samodzielnie odkrywaj świat to dobra lektura dla tych, którzy dostrzegają braki w powszechnych formach edukacji i szukają interesujących alternatyw. Zainspiruje rodziców i opiekunów, którzy już zetknęli się z tą metodą nauczania i zachęci wszystkich, którzy nie do końca wierzą, że małe dzieci mogą polubić naukę tak, jak zabawę. Zawsze można potraktować ją jako miły i rozwijający sposób do pracy w domu „po montessoriańsku” – twierdzi czytelniczka, Joanna Hajduga.Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.granice.pl/news/oto-najlepsze-ksiazki-psychologiczne-i-poradniki/7860